Drobné reklamní předměty

Věnujte svým zákazníkům, obchodním partnerům či zaměstnancům pozornost v podobě reklamních předmětů s logem či grafikou Vaší společnosti. Dodáváme široké spektrum propagačních předmětů. Samozřejmostí je potisk, polep, výšivka či gravírování.

Drobné reklamní předměty

Věnujte svým zákazníkům, obchodním partnerům či zaměstnancům pozornost v podobě reklamních předmětů s logem či grafikou Vaší společnosti. Dodáváme široké spektrum propagačních předmětů. Samozřejmostí je potisk, polep, výšivka či gravírování.

Chcete odměnit své stávající zákazníky či zaujmout nové? Chcete, aby na Vás Vaši klienti nezapomněli? Rádi byste pomocí drobného dárku vyjádřili uznání svým kolegům či obchodním partnerům? Reklamní a dárkové předměty jsou správnou volbou, jak na sebe upozornit!

Doručíme Vám katalog reklamních a dárkových předmětů, který si můžete prolistovat. Najdete zde nabídku nejzajímavějších a nejprodávanějších produktů.

PSACÍ A KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY

Ideální reklamní předměty pro prezentaci Vaší firmy na veletrzích či výstavách. Vaši klienti jistě ocení poznámkové bločky či stylové kuličkové pero. V této kategorii je nabídka od nejlevnějšího až po luxusní zboží.

VOLNÝ ČAS A OSOBNÍ PŘEDMĚTY

Život není jen o práci, odpočinek je velmi důležitý. S dárkovými předměty pro volný čas si na Vás klienti rádi vzpomenou i ve svých volných chvílích. Ať už budou hrát šachy, odpočívat v houpací síti nebo grilovat s přáteli.

TAŠKY, BATOHY, DEŠTNÍKY A DOPLŇKY

Cestují Vaši klienti či obchodní partneři hodně za prací? Chcete ukázat, že Vám na nich záleží? Zajistíme Vám potisk nejrůznějších tašek, batohů či deštníků. Tyto předměty jsou velice žádaným artiklem pro svoji praktičnost a zároveň nenásilnou formu prezentace Vaší firmy.

DOMÁCNOST, KERAMIKA A SKLO

Zabýváte se prodejem či výrobou nápojů a potravin? Dejte o sobě svým zákazníkům vědět pomocí reklamy na hrníčcích, skleničkách a dózách nebo otvírácích na lahve či vývrtkách. Zajistíme Vám také potisk nejrůznějších svícnů a zapalovačů.

ELEKTRONIKA

Powerbanky i flash disky jsou hojně využívané. Natiskněte na ně své vlastní logo.

Co se ukrývá v šuplíku Vašeho pracovního stolu? Pravděpodobně se v něm skrývají USB flash disky, na které si ukládáte všechny potřebné dokumenty, jež nesmíte ztratit. Také se v šuplíku nachází tzv. powerbanky, které jsou spásou v okamžiku, kdy nemáte po ruce nabíječku a potřebujete si telefon akutně dobít. Bez této drobné elektroniky se v současné době neobejde téměř nikdo. Proč toho tedy nevyužít a neudělat z praktických svítilen, powerbank nebo flash disků reklamní předměty? Nebo je libo dnes moderní sluchátka? Lze je udělat přímo na zakázku .

Dnes je možné natisknout logo společnosti nebo jiný vlastní motiv prakticky na jakýkoli předmět, který Vás napadne. Logo se může nacházet na tričkách, mikinách nebo jiném reklamním textilu, také na batohu nebo na firemních propiskách. Proč ale nenatisknout logo na drobnou elektroniku, se kterou přicházíme do kontaktu prakticky denně? 

Podobně tomu je i v případě USB flash disků, které mnozí lidé nosí na klíčence. Opět platí, že jsou flash disky všude s námi a také platí, že i toto může být opravdu efektivní reklama.  

Svítilny jako přívěsek 

Do drobné elektroniky patří i malé svítilny, které v mnoha situacích přichází vhod. Natiskněte na ně motiv podle Vašich představ a připněte je na klíče známým či zaměstnancům.

PLASTOVÉ PŘEDMĚTY A PŘÍVĚSKY

Chcete, aby si na Vaši firmu Vaši zákazníci vzpomněli alespoň dvakrát denně? Obdarujte je neotřelým přívěskem na klíče. Může mít zabudovanou svítilnu, USB disk či metr, anebo může být ve tvaru otvíráku na lahve.

AUTO-MOTO

Pokud podnikáte v automobilovém průmyslu, zajistíme Vám výrobu a potisk reklamních předmětů pro motoristy. Odměňte řidiče při jarní servisní prohlídce nebo zimní výměně kol drobným dárkem – reflexní vestou, autolékárničkou nebo testerem na množství alkoholu. Na veletrzích můžete rozdávat třeba škrabky na led nebo stínítka na přední sklo s Vaším logem.

SPORT, FANDĚNÍ, OSLAVY

Sponzorujete hokejový tým, fotbalový klub nebo nadaného golfistu? Chcete zaujmout sportovní fanoušky či aktivní sportovce? Reklamní a dárkové předměty s tématikou fandění jsou tou pravou volbou, stejně tak jako různé sportovní pomůcky – fotbalové či volejbalové míče, cyklistické vybavení nebo cvičná jamka pro golf. Na zakázku Vám vyrobíme fotbalové, hokejové ci cyklistické dresy kompletně dle Vašich požadavků.  Štulpny či ponožky vyrobíme tak, aby barevně nebo logem ladily k Vašemu dresu.

Reflexní reklama vidět a být viděn!

Každý den dochází na silnicích k vážným dopravním nehodám. Jejich oběťmi bývají často chodci. Příčinou mnoha tragických nehod je nedostatečná viditelnost. Auta musí svítit, cyklisté, ale i chodci, kteří jsou v silničním provozu ti nezranitelnější, mají povinnost nosit reflexní prvky.

Vidět a být viděn – je základní pravidlo bezpečnosti na silnicích. Za snížené viditelnosti platí dvojnásob. Řidiči, kteří zranili chodce, se shodují na tom, že ho neviděli vůbec nebo příliš pozdě.

Právě kvalitní reflexní prvky mohou pomoci Vám i Vašim nejbližším v bezpečnosti na silnicích a v silničním provozu.

Na všechny reflexní prvky natiskneme Vaše logo.

Voňavá reklama

Chcete, aby to ve Vašem autě, kanceláři nebo bytě vonělo?

Vyrobíme Vám na zakázku voňavý stromeček, autíčko nebo kterýkoliv za 200 výsekových vzorů a vůní dle designu Vaší firmy.

Vzorky vůní dodáme zdarma!

VÁNOČNÍ A VELIKONOČNÍ PŘEDMĚTY

Jsme schopni Vám nabídnout Vánoční balíčky sestavené dle Vašeho výběru včetně námi vyráběných vitamínů a kolagenových přípravků. Vše zabalené do Vašich firemních barev a s Vašimi logy.

Máte na nás dotaz?
Nebojte se na nás obrátit!

Kontaktovat
737 307 193