Naše Firma RB servis s.r.o. byla založena v roce 1996. Od roku 2003 se specializujeme na prodej reklamních předmětů, reklamního oblečení a pracovního oblečení včetně výšivek log nebo potisku dle požadavků zákazníků. Samozřejmostí je komplexní nabídka včetně poradenství, dbáme na rychlost realizace zakázky od obyčejné propisky až po luxusní dárkové hodinky, např. k výročí firmy. Zboží odebíráme od prověřených dodavatelů a ve vysoké kvalitě, která si nezadá se zbožím dostupným v kamenných obchodech.
Dodávky jsou možné od malého množství až po individuální výrobu včetně speciálního designu.

Zebra PRO

V roce 2017 jsme zahájili výrobu vlastních reklamních předmětů, a to potravinových doplňků – vitamínů pro zdraví a imunitu a přípravků pro zdravý pohyb. Tyto najdete na adrese našeho eshopu: https://www.zebra-pro.cz/

Pro potřeby reklamního použití jsme schopni zákazníkům do krabiček s vitamíny vkládat reklamní předměty s jejich logem, případně zhotovit dárkový přebal dle jejich požadavků na grafiku a barevné provedení. Jako nevšední dárek se nám tato kombinace velmi osvědčila, protože nabízí zákazníkům kvalitní a vděčný vitamínový přípravek s přidanou hodnotou vloženého reklamního předmětu. Může být také pojata jako komplexní dárkový balíček pro podporu zdraví a imunity.

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujala a těšíme se na další spolupráci

Máte na nás dotaz?
Nebojte se na nás obrátit!

Kontaktovat
737 307 193