Outdoorové reklamní zboží

Základní filozofií značky Schwarzwolf outdoor je už od roku 1999 nabízet nejlepší možnou kombinaci moderního designu a propracované funkčnosti a poskytovat kvalitu všem outdoorovým nadšencům, cestovatelům, turistům a cyklistům.

Nejde „pouze“ o aktivní pobyt v přírodě s co nejkvalitnějším a nejúčelnějším, ale také vkusným, elegantním a stylovým vybavením. Koneckonců právě to je v současnosti převažující pohled na fenomén outdoor.

Historie outdooru je vlastně stará jako lidstvo samo. S rozvojem dovedností a znalostí si lidé vyráběli ošacení a pomůcky, aby v drsné přírodě vůbec obstáli. S nástupem renesance a humanismu, tedy novověku, můžeme v Evropě mluvit o návratu lidí k přírodě. Nemalou roli v rozšiřování obzorů sehrály i objevy nových zemí a kontinentů. Podobně tomu bylo o několik set let později v době romantismu 19. století, kdy vznikaly i první turistické spolky pro všechny vrstvy společnosti a instituce ochrany přírody. Pobytu v přírodě v těch časech nahrávaly i technické objevy využitelné v dopravě.

Moderní outdoor už je ve znamení vývoje syntetických materiálů a technologií jejich zpracování včetně unikátních objevů, poprvé využívaných v astronautice či armádách, jako např. gore-tex a další.

Ať se tedy jedná o textil, batohy, nože, nářadí, brýle, svítilny, turistické pomůcky či další vybavení pro pobyt v přírodě, můžeme říci, že jsou to věci vysoce funkční, stylové a v dnešní době velice ,,IN“.

S Vaším logem, ať už vyšitým, natisknutým nebo gravírovaným, udělají radost i nejnáročnějšímu klientovi a budou důstojně reprezentovat Vaši firmu.

Outdoorové reklamní zboží

Máte na nás dotaz?
Nebojte se na nás obrátit!

Kontaktovat
737 307 193