Reklamní elektronika Brno

Reklamní elektronika

Reklamní elektronika a příslušenství nabízí spoustu moderních „vychytávek“.

První nadpis

Reklamní elektronika a příslušenství nabízí spoustu moderních „vychytávek“. Vyberete-li nějakou z těch neprodávanějších, zaručeně nešlápnete vedle.
Můžete si vybrat z nabídky skladových zásob, kde je samozřejmosti potisk nebo gravírování.

Umíme také vyrobit unikátní modifikaci s barevností a designem dle Vašich propozic, a to již od malého množství kusů.

Reklamní elektronika Brno

Reklamní USB flash disky

Jedny z nejoblíbenějších jsou rozhodně reklamní USB flash disky různých provedení a kapacit. Velmi žádané jsou powerbanky, které slouží nejen jako záložní zdroj pro telefon či tablet, ale nabízejí velké možnosti pro potisk Vaším logem nebo grafikou. Reklamně velice zajímavé je i příslušenství k mobilům jako jsou sluchátka, externí reproduktory, různé adaptéry, redukce a nabíječky. Už zavedenou klasikou jsou pak hodiny, meteostanice a rádia.

Reklamní USB flash disky se staly fenoménem posledních let. Patří totiž k velice užitečným dárkům, díky nimž na Vás klienti nezapomenou. Vybírat můžete z mnoha originálních provedení, různých materiálů i kapacit pro ukládání dat.

Reklamní elektronika Brno

Sluchátka, reproduktory, držáky na kabely, stojánky na telefon, příslušenství k PC, telefonům a tabletům ocení všichni, kteří preferují reklamní dárky praktické a funkční. Nejrůznější technické bestsellery skvěle podpoří povědomí o Vaší firmě.

Máte na nás dotaz?
Nebojte se na nás obrátit!

Kontaktovat
737 307 193